בדוק את סטטוס ESTA
חדשות, מידע ועזרה של ESTA.

ESTA לאזרחי סן מרינו

ESTA לאזרחי סן מרינו

זכאות ESTA

תָקֵף אזרחי סן מרינו יכולים להגיש בקשה ל-ESTA
תָקֵף סן מרינו הצטרפה לתוכנית ויתור ויזה ב-1991
תָקֵף סן מרינו היא חברה פעילה בתוכנית ויתור ויזה

דרישות ESTA אחרות

➤ ESTA מיועד לביקורים של פחות מ-90 יום
➤ נוסעים המגיעים דרך היבשה, האוויר או הים דורשים ESTA
נדרש דרכון אלקטרוני בתוקף וניתן לקריאה במכונה
➤ ESTA מיועדת למטרות תנועה, עסקים, תחבורה, רפואיים או מעבר
➤ נדרשת בקשת ESTA נפרדת לכל תינוק, ילד, נוער או נוסע מבוגר


עודכן לאחרונה ב-1 בפברואר 2023

האם אזרחי סן מרינו יכולים להגיש בקשה ל-ESTA?

אזרחי סן מרינו יכולים להגיש בקשה לפטור ויזה של ESTA (Electronic System for Travel Authorization) כדי לנסוע לארצות הברית. ה-ESTA מאפשר לאזרחי סן מרינו לבקר בארה"ב למטרות תיירות, עסקים, מעבר, רפואי ולימודים קצרים ללא ויזה למשך עד 90 יום לביקור. סן מרינו נוספה לתוכנית ויתור ויזה בשנת 1996. עם זאת, אמצעי אבטחה, שנועדו להתמודד עם איומי טרור, חייבו בדיקה מוקדמת של נוסעים לפני הגעתם לארצות הברית.

ה-ESTA הוקמה ב-2009 למטרות לייעל את הטיפול במבקשים לפטור ויזה וכדי לספק למכס ולהגנה על גבולות ארה"ב, כמו גם למשרד לביטחון המולדת (DHS) את היכולת לסנן מראש נוסעים מפני מספר אי-טיסה , מאגרי מידע פליליים ורשימות טרור. לפיכך, מאז 2009 אזרחי סן מרינו נדרשים לקבל בקשת ESTA מאושרת כדי להיכנס לארצות הברית.

האם אזרח סן מרינו יכול להישאר יותר מ-90 יום?

כל אזרח סן מרינו שרוצה להיכנס לארצות הברית ליותר מ-90 יום, או למטרות אחרות מאלה המותרות במסגרת תוכנית ESTA יצטרך להגיש בקשה לויזה אחרת. פרטים נוספים ניתן למצוא על ידי ביקור באתר משרד החוץ האמריקאי ושימוש בכלי "אשף ויזה " החינמי.

האם אזרח סן מרינו יכול להאריך את ה-ESTA שלו מעבר ל-90 יום?

לאחר שהתקבלת לארצות הברית במסגרת תוכנית ויתור ויזה, אינך זכאי להאריך את שהייתך מעבר לתקופה הראשונית של 90 הימים. לכן עליך לעזוב את ארצות הברית בתוך פרק זמן של 90 יום זה. למידע נוסף על הארכת שהותך, תוכל לבקר באתר שירותי האזרחות וההגירה של ארה"ב (USCIS) .

האם אזרח סן מרינו יכול לשנות את מעמדם לאחר שנכנס לארה"ב?

לאחר שנכנסת לארצות הברית במסגרת תוכנית ויתור ויזה, אינך רשאי לשנות את הסטטוס שלך בארצות הברית. למידע נוסף, בקר בדף Change My Nonimmigrant Status באתר האינטרנט של שירותי האזרחות וההגירה של ארה"ב (USCIS).

מתי אזרח סן מרינו צריך לבקש ESTA?

מומלץ שאזרחי סן מרינו ישלימו את בקשת ה-ESTA שלהם 72 שעות לפני מועד העזיבה. ניתן למצוא פרטים מלאים על ידי ביקור בדרישות ESTA או בדף השאלות הנפוצות של ESTA . מומלץ לעיין בדפים אלה לפני התחלת בקשת ESTA כדי למנוע עיכובים או סיכון של סירוב ESTA.

דרישה להיות אזרח סן מרינו מלא לפני הגשת בקשה ל-ESTA בארה"ב, כך שמטיילים המחזיקים בדרכון או מסמך נסיעה בסטטוס אחר יידרשו להגיש בקשה לויזה מלאה לביקור בארה"ב, ולא ESTA.

כמה זמן לוקח לקבל ESTA?

אזרחי סן מרינו יכולים לצפות שבקשת ה-ESTA שלהם תטופל ותאושר בדרך כלל תוך 30 דקות, והאישור נשלח בדוא"ל בצורה של מסמך PDF. אין צורך להדפיס או להציג מסמכים כלשהם בשדה התעופה, מכיוון שה-ESTA מאוחסן אלקטרונית כנגד הדרכון במערכת ההגירה האמריקאית.

מה אם תדחה ממני ESTA?

במקרה שאזרח סן מרינו נדחה או אינו זכאי ל-ESTA , או מעוניין לבקר בארה"ב במשך יותר מ-90 יום או למטרות נסיעה אחרות מאלה המותרות במסגרת ESTA, אזי בעל הדרכון של סן מרינו יצטרך להגיש בקשה לאישור הרלוונטי. ויזה לארה"ב.

אזרחי סן מרינו חייבים להגיש בקשה מקוונת ל-ESTA. נדרשת ESTA לפני העלייה לכלי השיט היבשתי, האווירי או הימי לארצות הברית, ויש להגיש בקשה לפחות 72 שעות לפני ההמראה. יש להשתמש בדרכון אלקטרוני תקף שלא פג תוקפו עבור בקשת ESTA. מועמדים יכולים לעיין בדרישות ה-ESTA המפורטות וכן לבקר בשאלות הנפוצות של ESTA לקבלת מידע נוסף לפני תחילת בקשת ה-ESTA שלהם.

בקשת ESTA מאושרת אינה מעניקה לאזרח סן מרינו את אותה רמה של זכויות כמו בעל ויזה לארה"ב. מבקש ויזה לארה"ב יצטרך להגיש טופס בקשה מקיף יותר, הנקרא DS-160 ולהשתתף בראיון בקונסוליה או בשגרירות ארה"ב. יתרה מזאת, בהתאם לסוג הויזה, ייתכן שהמועמדים יצטרכו להכין מסמכים נוספים כדי להוכיח את אמיתות תוכניות הנסיעה והמטרות שלהם בארה"ב לפני הכניסה למדינה.

האם אצטרך לקחת גרסה מודפסת של אישור הנסיעה שלי כדי להציג בשדה התעופה?

אין צורך להדפיס את אישור הנסיעה שלך, מכיוון שהמערכת אלקטרונית לחלוטין והספק היבשתי, הים או האווירי שלך יוכל לקבל את פרטי סטטוס ה-ESTA שלך מה-DHS. זה עשוי להיות רעיון טוב להדפיס את הנייר כדי שיהיה לך אישור בהישג יד ולשמור רישום של מספר הבקשה שלך.

עד כמה פרטי אתר ESTA?

אתר ESTA מציית לתקנות שנקבעו בחוק הפרטיות של ארצות הברית. זה גם מתארח ומופעל על ידי ממשלת ארה"ב והם הטמיעו טכנולוגיה כדי להבטיח את אבטחת הנתונים ומידע חיוני אחר באתר. אתה יכול לעיין באמצעי פרטיות הנתונים הנוכחיים של DHS כאן .

מה צריך להיות במחשב שלי על מנת להצליח להגיש בקשה בפלטפורמת ESTA?

הדרישות המינימליות הן דפדפן אינטרנט עם תמיכה בהצפנה של 128 סיביות. יש לעדכן את הדפדפן לגרסה העדכנית ביותר עם JavaScript מופעל ולהגדיר לקבל קובצי Cookie. כל הדפדפנים הגדולים נתמכים, אולם אם אתה נתקל בבעיות, הקפד לבדוק את דרישות המינימום לעיל. אם אתה עדיין ממשיך להיתקל בבעיות, נסה להשתמש בדפדפן אחר.

באילו נסיבות אצטרך להגיש בקשה מחדש ל-ESTA?

להלן התרחישים האפשריים שעלולים לדרוש אישור נסיעה חדש:

 • אתה עובר שינוי שם
 • הונפק לך דרכון חדש, מכל סיבה שהיא.
 • אתה עובר שינוי מגדרי
 • מדינת האזרחות שלך משתנה
 • אם הנסיבות שלך השתנו וזה משפיע ישירות על תקפותן של חלק מהשאלות שענית על פנייתך הקודמת.
 • תוקף אישור הנסיעה הנוכחי שלך פג עקב התממשות התקופה של שנתיים או שתוקף הדרכון שלך פג. (שים לב שלמרות שישנה תקופה של שנתיים בכל בקשה מאושרת, אם תוקף הדרכון שלך יפוג בתוך שנתיים אלו, תוקף אישור הנסיעה שלך יפוג אוטומטית גם כן.)

אני בעל אישור נסיעה תקף ומאושר. עם זאת, התוקף יפוג במהלך שהותי ולפני שאעזוב את ארה"ב האם אצטרך להגיש בקשה לאחד חדש לפני היציאה לארה"ב?

אין צורך להגיש בקשה מחדש, מכיוון ש-ESTA מאושר נדרש רק עם ההגעה לארצות הברית.

אני אזרח כפול ופג תוקף הדרכון שלי שאינו VWP. באיזה דרכון עלי להשתמש?

תצטרך להזין את המידע העדכני ביותר עבור כל הדרכונים והאזרחויות שלך. עם זאת, השתמש בכל דרכון זכאי VWP שתרצה עבור בקשת ה-ESTA שלך.

האם אוכל להשאיר שדה חובה ריק והאם הבקשה שלי תידחה אם אעשה זאת?

למועמדים מומלץ למלא כל שדה חובה בטופס. מידע לא מדויק לא בהכרח יביא לדחיית בקשה, אך עלול לגרום לזמן עיבוד נוסף לפני שניתן יהיה לקבל החלטה.

מדוע פרטי המעסיק שלי רלוונטיים?

מידע התעסוקה שלך עוזר לקבוע שאתה לא מתכנן להיכנס לארצות הברית כמהגר. הסטטוס שלך להרשאת נסיעה עדיין, רק בתפקיד שאינו מהגר וכפרט אתה צריך להפגין את כוונתך לחזור לארץ המוצא שלך.

ייעוץ ליישום ESTA
 • יש להגיש את הבקשות לפחות 72 שעות לפני היציאה לארה"ב
 • מבקשי ESTA שנדחו עדיין יכולים להגיש בקשה לוויזת תייר B2 או ויזת עסקים B1
 • ESTA מאושר ניתן לביטול בכל עת ואינו מבטיח כניסה לארה"ב

למידע נוסף על ESTA

הטבות ESTA
 • ניתן להשתמש עבור מספר ערכים
 • אפליקציה מקוונת למחשב שולחני או נייד
 • תוקף של שנתיים או תאריך פקיעת הדרכון, המוקדם מביניהם
 • החלטות לגבי בקשות ESTA ניתנות בדרך כלל באופן מיידי

הגש בקשה ל-ESTA