בדוק את סטטוס ESTA
חדשות, מידע ועזרה של ESTA.

ESTA לאזרחי מונגסקי

ESTA לאזרחי מונגסקי

זכאות ESTA

תָקֵף אזרחי מונגסקי יכולים להגיש בקשה ל-ESTA
תָקֵף מונקו הצטרפה לתוכנית ויתור ויזה ב-1991
תָקֵף מונקו היא חברה פעילה בתוכנית ויתור ויזה

דרישות ESTA אחרות

➤ ESTA מיועד לביקורים של פחות מ-90 יום
➤ נוסעים המגיעים דרך היבשה, האוויר או הים דורשים ESTA
נדרש דרכון אלקטרוני בתוקף וניתן לקריאה במכונה
➤ ESTA מיועדת למטרות תנועה, עסקים, תחבורה, רפואיים או מעבר
➤ נדרשת בקשת ESTA נפרדת לכל תינוק, ילד, נוער או נוסע מבוגר


אזרחי מונגאסקה יכולים להגיש בקשה לפטור ויזה של ESTA (Electronic System for Travel Authorization) כדי לנסוע לארצות הברית. ה-ESTA מאפשר לאזרחי מונקו לבקר בארה"ב למטרות תיירות, עסקים, מעבר, רפואי ולימודים קצרים ללא ויזה למשך עד 90 יום לביקור. מונקו נוספה לתוכנית ויתור ויזה בשנת 1991. עם זאת, אמצעי אבטחה, שנועדו להתמודד עם איומי טרור, חייבו בדיקה מוקדמת של נוסעים לפני הגעתם לארצות הברית.

ה-ESTA הוקם בשנת 2009 למטרות לייעל את הטיפול במבקשים לפטור ויזה וכדי לספק למכס ולהגנה על גבולות ארה"ב, כמו גם למשרד לביטחון המולדת (DHS) את היכולת לסנן מראש נוסעים מפני מספר אי-טיסה , מאגרי מידע פליליים ורשימות טרור. לפיכך, מאז 2009 אזרחי מונגאסקה נדרשים לקבל בקשת ESTA מאושרת כדי להיכנס לארצות הברית. עם זאת, במקרה שאזרח מונגסקי נדחה או אינו זכאי ל-ESTA, או מעוניין לבקר בארה"ב במשך יותר מ-90 ימים או למטרות נסיעה אחרות מאלה המותרות במסגרת ESTA, אזי בעל הדרכון המונגסקי יצטרך להגיש בקשה לאישור הרלוונטי. ויזה לארה"ב.

אזרחי מונגסקי חייבים להגיש בקשה מקוונת ל-ESTA. יש צורך ב-ESTA לפני העלייה לספינה האווירית או הימית, או נסיעה דרך הגבול, לארצות הברית, ויש להגיש בקשה לפחות 72 שעות לפני ההמראה. יש להשתמש בדרכון אלקטרוני תקף שלא פג תוקפו עבור בקשת ESTA. מועמדים יכולים לעיין בדרישות ה-ESTA המפורטות וכן לבקר בשאלות הנפוצות של ESTA לקבלת מידע נוסף לפני תחילת בקשת ה-ESTA שלהם.

בקשת ESTA מאושרת אינה מעניקה לאזרח מונגסקי את אותה רמה של זכויות כמו בעל ויזה לארה"ב. מבקש ויזה לארה"ב יצטרך להגיש טופס בקשה מקיף יותר, הנקרא DS-160 ולהשתתף בראיון בקונסוליה או בשגרירות ארה"ב. יתרה מזאת, בהתאם לסוג הויזה, ייתכן שהמועמדים יצטרכו להכין מסמכים נוספים כדי להוכיח את אמיתות תוכניות הנסיעות והמטרות שלהם בארה"ב לפני הכניסה למדינה.

ייעוץ ליישום ESTA
  • יש להגיש את הבקשות לפחות 72 שעות לפני היציאה לארה"ב
  • מבקשי ESTA שנדחו עדיין יכולים להגיש בקשה לוויזת תייר B2 או ויזת עסקים B1
  • ESTA מאושר ניתן לביטול בכל עת ואינו מבטיח כניסה לארה"ב

למידע נוסף על ESTA

הטבות ESTA
  • ניתן להשתמש עבור מספר ערכים
  • אפליקציה מקוונת למחשב שולחני או נייד
  • תוקף של שנתיים או תאריך פקיעת הדרכון, המוקדם מביניהם
  • החלטות לגבי בקשות ESTA ניתנות בדרך כלל באופן מיידי

הגש בקשה ל-ESTA