בדוק את סטטוס ESTA
חדשות, מידע ועזרה של ESTA.

ESTA לאזרחים בריטים

ESTA לאזרחים בריטים

זכאות ESTA

תָקֵף אזרחים בריטים יכולים להגיש בקשה ל-ESTA
תָקֵף בריטניה הצטרפה לתוכנית ויתור ויזה ב-1988
תָקֵף בריטניה היא חברה פעילה בתוכנית ויתור ויזה

דרישות ESTA אחרות

➤ ESTA מיועד לביקורים של פחות מ-90 יום
➤ נוסעים המגיעים דרך היבשה, האוויר או הים דורשים ESTA
נדרש דרכון אלקטרוני בתוקף וניתן לקריאה במכונה
➤ ESTA מיועדת למטרות תנועה, עסקים, תחבורה, רפואיים או מעבר
➤ נדרשת בקשת ESTA נפרדת לכל תינוק, ילד, נוער או נוסע מבוגר


עודכן לאחרונה ב-1 בפברואר 2023

האם אזרחים בריטים יכולים להגיש בקשה ל-ESTA?

אזרחים בריטים יכולים להגיש בקשה לפטור ויזה של ESTA (Electronic System for Travel Authorization) כדי לנסוע לארצות הברית. ה-ESTA מאפשר לאזרחי בריטניה לבקר בארה"ב למטרות תיירות, עסקים, מעבר, רפואי ולימודים קצרים ללא ויזה למשך עד 90 יום לביקור. בריטניה נוספה לתוכנית ויתור ויזה בשנת 1996. עם זאת, אמצעי אבטחה, שנועדו להתמודד עם איומי טרור, חייבו בדיקה מוקדמת של נוסעים לפני הגעתם לארצות הברית.

ה-ESTA הוקמה ב-2009 למטרות לייעל את הטיפול במבקשים לפטור ויזה וכדי לספק למכס ולהגנה על גבולות ארה"ב, כמו גם למשרד לביטחון המולדת (DHS) את היכולת לסנן מראש נוסעים מפני מספר אי-טיסה , מאגרי מידע פליליים ורשימות טרור. לפיכך, מאז 2009 אזרחים בריטים נדרשים לקבל בקשת ESTA מאושרת כדי להיכנס לארצות הברית.

האם אזרח בריטי יכול להישאר יותר מ-90 יום?

כל אזרח בריטי שרוצה להיכנס לארצות הברית ליותר מ-90 יום, או למטרות אחרות מאלה המותרות במסגרת תוכנית ESTA יצטרך להגיש בקשה לויזה אחרת. פרטים נוספים ניתן למצוא על ידי ביקור באתר משרד החוץ האמריקאי ושימוש בכלי "אשף ויזה " החינמי.

האם אזרח בריטי יכול להאריך את ה-ESTA שלו מעבר ל-90 יום?

לאחר שהתקבלת לארצות הברית במסגרת תוכנית ויתור ויזה, אינך זכאי להאריך את שהייתך מעבר לתקופה הראשונית של 90 הימים. לכן עליך לעזוב את ארצות הברית בתוך פרק זמן של 90 יום זה. למידע נוסף על הארכת שהותך, תוכל לבקר באתר שירותי האזרחות וההגירה של ארה"ב (USCIS) .

האם אזרח בריטי יכול לשנות את מעמדם לאחר כניסתו לארה"ב?

לאחר שנכנסת לארצות הברית במסגרת תוכנית ויתור ויזה, אינך רשאי לשנות את הסטטוס שלך בארצות הברית. למידע נוסף, בקר בדף Change My Nonimmigrant Status באתר האינטרנט של שירותי האזרחות וההגירה של ארה"ב (USCIS).

מתי אזרח בריטי צריך לבקש ESTA?

מומלץ לאזרחים בריטים להשלים את בקשת ה-ESTA שלהם 72 שעות לפני מועד העזיבה. ניתן למצוא פרטים מלאים על ידי ביקור בדרישות ESTA או בדף השאלות הנפוצות של ESTA . מומלץ לעיין בדפים אלה לפני התחלת בקשת ESTA כדי למנוע עיכובים או סיכון של סירוב ESTA.

דרישה להיות אזרח בריטי מלא לפני הגשת בקשה ל-ESTA בארה"ב, כך שמטיילים המחזיקים בדרכון או מסמך נסיעה בסטטוס אחר יידרשו להגיש בקשה לקבלת אשרת ביקור מלאה בארה"ב, ולא ESTA.

איך אני מגיש בקשה ל-ESTA?

 • מלא והשלם את הבקשה שלך באופן מקוון - בדוק שוב את מספר הדרכון שלך ואת מדינת הנפקת הדרכון מכיוון שלא ניתן לשנות אותם מאוחר יותר ותצטרך להתחיל תהליך בקשה חדש.
 • הגש את הבקשה המלאה
 • הקפד לבדוק את המידע שלך לפני ביצוע התשלום
 • בצע את התשלום שלך
 • המתן לקבלת אישור על סטטוס ה-ESTA שלך בדוא"ל

להלן פירוט של כל אחד מהשלבים הללו להבנה ברורה יותר כיצד לפעול בתהליך הגשת הבקשה שלך:

[1] מלא והשלם את הבקשה שלך באופן מקוון

תצטרך לספק מידע על:

 • מידע אישי בסיסי
 • פרטי דרכון (הדרכון שלך צריך להיות כזה שהונפק ממדינה המשתתפת ב-VWP)
 • מידע מעסיק
 • כתובת ואיש קשר או ארגון בתוך ארה"ב
 • איש קשר שניתן להשתמש בו במצבי חירום
 • נתוני כרטיס אשראי
 • תשובות לשמונה שאלות אבטחה רלוונטיות

אם אתה מגיש בקשה קבוצתית, אנא הקפד למלא בקשה עבור כל אדם שייסע לארצות הברית. זה כולל קטינים ותינוקות . כל אדם שרוצה לנסוע לארה"ב במסגרת ה-VWP נדרש להיות בעל אישור נסיעה.

בדוק שוב את הפרטים שלך כאן, במיוחד את פרטי הדרכון שלך.

[2] שלח את הבקשה שלך

שלח את הבקשה שלך לאחר שווידא שהתשובות שלך אכן נכונות. אם עליך לבצע תיקון מהיר, תוכל לחזור לבקשה על ידי לחיצה על הכפתור הקודם לפני הגשת הבקשה.

[3] הורד את מספר הבקשה שלך ואחסן אותו במקום שבו תזכור אותו

מספר הבקשה שלך יהיה שימושי בשלב מאוחר יותר אם תצטרך לבדוק את סטטוס הבקשה שלך או לעדכן את פרטי הבקשה שלך. יחד עם מספר הבקשה שלך, תצטרך לספק את מספר הדרכון ותאריך הלידה שלך כדי לגשת למידע זה.

[4] בצע את התשלום שלך

שוב, הקפד לבדוק את המידע שלך לפני ביצוע התשלום מכיוון שישנם שדות נתונים מסוימים שלא תוכל לשנות הגשה לאחר תשלום. יש לך עד 7 ימים לבצע את התשלום שלך לאחר הפעלת הבקשה שלך, בין אם הבקשה שלך היא בקשה בודדת או בקשה קבוצתית.

כדי לבצע את התשלום, פשוט הזן את פרטי כרטיס האשראי הנדרשים. נדרש תשלום עבור עיבוד הבקשה, ולאחר מכן עם קבלת ואישור אישור הנסיעה שלך, נדרש תשלום עבור האישור.

[5] כיצד להציג את סטטוס הבקשה שלך

סביר להניח שתקבל את סטטוס הבקשה שלך באופן מיידי; אחרת תצטרך להמתין כ-72 שעות אם לא תקבל אותו מיד. המערכת תנפיק לך באופן אוטומטי מידע שבו תוכל להשתמש כדי לבדוק את סטטוס הבקשה שלך במקרה שהסטטוס שלך חזר עם הודעה ממתינה.

תוכל לקבל אחת משלוש התשובות הבאות לבקשה שלך:

 • הרשאה מאושרת

אם אתה מקבל הודעה זו, פירוש הדבר שאתה יכול כעת לנסוע לארה"ב באמצעות אישור הנסיעה המאושר שלך תחת ה-VWP. שים לב שזה עדיין לא מבטיח את כניסתך לארה"ב תקבל אישור על אישור הבקשה וקבלת התשלום שלך.

 • נסיעות לא מורשות

לא קיבלת אישור לנסוע לארה"ב במסגרת ה-VWP. עם זאת, אישור נסיעה שנכשל אינו מבטל בהכרח את כניסתך לארה"ב לחלוטין. אם בכל זאת תרצו לנסוע לארה"ב תצטרכו לקבל ויזה למטרה זו. תוכל למצוא מידע נוסף על בקשות ויזה בפלטפורמת www.travel.state.gov.

אם הבקשה שלך לא תתקבל ואתה מקבל את סטטוס הנסיעה לא מורשית, זה פשוט אומר שאתה לא יכול לנסוע לארה"ב תחת ה-VWP ותצטרך למצוא דרך אחרת לנסיעות.

 • אישור בהמתנה

אם תקבל סטטוס זה תוכל לחכות עד 72 שעות לתשובה סופית. עם זאת, אל תדאג מכיוון שזה לא בהכרח מציין תוצאה שלילית. אתה יכול להישאר מעודכן על ידי בדיקת הסטטוס שלך באמצעות מספר הבקשה שנשמר בעבר, מספר הדרכון ותאריך הלידה שלך. כדי לבדוק את הסטטוס שלך, בקר בדף בדוק את היישום שלך .

כמה זמן לוקח לקבל ESTA?

אזרחים בריטים יכולים לצפות שבדרך כלל בקשת ה-ESTA שלהם תטופל ותאושר תוך 30 דקות, והאישור נשלח בדוא"ל בצורה של מסמך PDF. אין צורך להדפיס או להציג מסמכים כלשהם בשדה התעופה, מכיוון שה-ESTA מאוחסן אלקטרונית כנגד הדרכון במערכת ההגירה האמריקאית.

מה אם ישללו ממני ESTA?

במקרה שאזרח בריטי נדחה או אינו זכאי ל-ESTA , או מעוניין לבקר בארה"ב במשך יותר מ-90 יום או למטרות נסיעה אחרות מאלה המותרות במסגרת ESTA, אזי בעל הדרכון הבריטי יצטרך להגיש בקשה לויזה לארה"ב הרלוונטית .

אזרחים בריטים חייבים להגיש בקשה מקוונת ל-ESTA. נדרשת ESTA לפני העלייה לכלי השיט היבשתי, האווירי או הימי לארצות הברית, ויש להגיש בקשה לפחות 72 שעות לפני ההמראה. יש להשתמש בדרכון אלקטרוני תקף שלא פג תוקפו עבור בקשת ESTA. מועמדים יכולים לעיין בדרישות ה-ESTA המפורטות וכן לבקר בשאלות הנפוצות של ESTA לקבלת מידע נוסף לפני תחילת בקשת ה-ESTA שלהם.

בקשת ESTA מאושרת אינה מעניקה לאזרח בריטי את אותה רמה של זכויות כמו בעל ויזה לארה"ב. מבקש ויזה לארה"ב יצטרך להגיש טופס בקשה מקיף יותר, הנקרא DS-160 ולהשתתף בראיון בקונסוליה או בשגרירות ארה"ב. יתרה מזאת, בהתאם לסוג הויזה, ייתכן שהמועמדים יצטרכו להכין מסמכים נוספים כדי להוכיח את אמיתות תוכניות הנסיעה והמטרות שלהם בארה"ב לפני הכניסה למדינה.

האם אצטרך לקחת גרסה מודפסת של אישור הנסיעה שלי כדי להציג בשדה התעופה?

אין צורך להדפיס את אישור הנסיעה שלך, מכיוון שהמערכת אלקטרונית לחלוטין והספק היבשתי, הים או האווירי שלך יוכל לקבל את פרטי סטטוס ה-ESTA שלך מה-DHS. זה עשוי להיות רעיון טוב להדפיס את הנייר כדי שיהיה לך אישור בהישג יד ולשמור רישום של מספר הבקשה שלך.

עד כמה פרטי אתר ESTA?

אתר ESTA מציית לתקנות שנקבעו בחוק הפרטיות של ארצות הברית. זה גם מתארח ומופעל על ידי ממשלת ארה"ב והם הטמיעו טכנולוגיה כדי להבטיח את אבטחת הנתונים ומידע חיוני אחר באתר. אתה יכול לעיין באמצעי פרטיות הנתונים הנוכחיים של DHS כאן .

מה צריך להיות במחשב שלי על מנת להצליח להגיש בקשה בפלטפורמת ESTA?

הדרישות המינימליות הן דפדפן אינטרנט עם תמיכה בהצפנה של 128 סיביות. יש לעדכן את הדפדפן לגרסה העדכנית ביותר עם JavaScript מופעל ולהגדיר לקבל קובצי Cookie. כל הדפדפנים הגדולים נתמכים, אולם אם אתה נתקל בבעיות, הקפד לבדוק את דרישות המינימום לעיל. אם אתה עדיין ממשיך להיתקל בבעיות, נסה להשתמש בדפדפן אחר.

באילו נסיבות אצטרך להגיש בקשה מחדש ל-ESTA?

להלן התרחישים האפשריים שעלולים לדרוש אישור נסיעה חדש:

 • אתה עובר שינוי שם
 • הונפק לך דרכון חדש, מכל סיבה שהיא.
 • אתה עובר שינוי מגדרי
 • מדינת האזרחות שלך משתנה
 • אם הנסיבות שלך השתנו וזה משפיע ישירות על תקפותן של חלק מהשאלות שענית על פנייתך הקודמת.
 • תוקף אישור הנסיעה הנוכחי שלך פג עקב התממשות התקופה של שנתיים או שתוקף הדרכון שלך פג. (שים לב שלמרות שישנה תקופה של שנתיים בכל בקשה מאושרת, אם תוקף הדרכון שלך יפוג בתוך שנתיים אלו, תוקף אישור הנסיעה שלך יפוג אוטומטית גם כן.)

אני בעל אישור נסיעה תקף ומאושר. עם זאת, התוקף יפוג במהלך שהותי ולפני שאעזוב את ארה"ב האם אצטרך להגיש בקשה לאחד חדש לפני היציאה לארה"ב?

אין צורך להגיש בקשה מחדש, מכיוון ש-ESTA מאושר נדרש רק עם ההגעה לארצות הברית.

אני אזרח כפול ופג תוקף הדרכון שלי שאינו VWP. באיזה דרכון עלי להשתמש?

תצטרך להזין את המידע העדכני ביותר עבור כל הדרכונים והאזרחויות שלך. עם זאת, השתמש בכל דרכון זכאי VWP שתרצה עבור בקשת ה-ESTA שלך.

האם אוכל להשאיר שדה חובה ריק והאם הבקשה שלי תידחה אם אעשה זאת?

למועמדים מומלץ למלא כל שדה חובה בטופס. מידע שגוי לא בהכרח יביא לדחיית בקשה, אך עלול לגרום לזמן עיבוד נוסף לפני שניתן יהיה לקבל החלטה.

מדוע פרטי המעסיק שלי רלוונטיים?

מידע התעסוקה שלך עוזר לקבוע שאתה לא מתכנן להיכנס לארצות הברית כמהגר. הסטטוס שלך לאישור נסיעות עדיין, רק בתפקיד שאינו מהגר וכפרט אתה צריך להפגין את כוונתך לחזור לארץ המוצא שלך.

ייעוץ ליישום ESTA
 • יש להגיש את הבקשות לפחות 72 שעות לפני היציאה לארה"ב
 • מבקשי ESTA שנדחו עדיין יכולים להגיש בקשה לוויזת תייר B2 או ויזת עסקים B1
 • ESTA מאושר ניתן לביטול בכל עת ואינו מבטיח כניסה לארה"ב

למידע נוסף על ESTA

הטבות ESTA
 • ניתן להשתמש עבור מספר ערכים
 • אפליקציה מקוונת למחשב שולחני או נייד
 • תוקף של שנתיים או תאריך פקיעת הדרכון, המוקדם מביניהם
 • החלטות לגבי בקשות ESTA ניתנות בדרך כלל באופן מיידי

הגש בקשה ל-ESTA