בדוק את סטטוס ESTA
חדשות, מידע ועזרה של ESTA.

כיצד להגיש מספר בקשות לפטור ויזה ESTA

מְעוּדכָּן: אוק 15, 2022  | תגיות: ESTA, תוכנית ויתור על ויזה, בקשות ESTA קבוצתיות

מבוא

נוסעים המגישים בקשות ESTA ילוו לרוב בבני משפחה, עמיתים, חברים או שותפים אחרים לטיול. למרבה המזל, הגנת מכס וגבולות (CBP) מאפשרת לך להגיש מספר או קבוצה של בקשות ESTA כדי לעזור לחסוך זמן.

כיצד להגיש מספר בקשות לפטור ויזה ESTA
כיצד להגיש מספר בקשות לפטור ויזה ESTA

כיצד אוכל להגיש מספר בקשות?

אתה יכול להגיש בקשות מרובות על ידי בחירת "קבוצת בקשות" בדף הבית. לחלופין, תוכל לבחור באפשרות "החל" ולהוסיף מועמדים בודדים לפי הצורך.

יצירת קבוצת יישומים

המידע הבא נדרש ליצירת יישום קבוצתי. מידע זה צריך לשקף את המידע של איש הקשר של הקבוצה:

  • שם משפחה (משפחה).
  • שם פרטי (נתון) ושם אמצעי
  • תאריך לידה
  • כתובת דוא"ל

ניהול קבוצת יישומים

לאחר יצירת איש הקשר הקבוצתי, תוכל להוסיף אפליקציה חדשה לקבוצה על ידי בחירה ב"הוסף אפליקציה חדשה".

אם איש הקשר הקבוצתי צריך להוסיף עוד אנשים לקבוצה שטרם שילמו עבור ה-ESTA שלהם, הם יכולים לבחור באפשרות "הוסף בקשה ללא תשלום" כדי להוסיף את הבקשה היחידה של המבקש. כמו כן, נדרשים מספר הדרכון ותאריך הלידה של המבקש, יחד עם מספר בקשת ה-ESTA, או ארץ האזרחות, הנפקת הדרכון ותאריך התפוגה של המבקש.

ביצוע התשלום

ניתן לשלם עבור בקשה קבוצתית כאשר יש לפחות שתי פניות בקבוצה. יש לשלם את כל הבקשות תוך 7 ימים מרגע יצירת הקבוצה. לאחר 7 ימים המידע יפוג ואנשי הקשר של הקבוצה, או אדם אחר שיגיש את הבקשה לקבוצה, יצטרך ליצור מחדש את הקבוצה וכן להוסיף ולהגיש את הבקשות שוב.

גישה ליישומי הקבוצה

ניתן לאחזר קבוצת בקשות עם מזהה הקבוצה ושם המשפחה (המשפחה), השם הפרטי (הנתון) והשמות האמצעיים, תאריך הלידה וכתובת הדואר האלקטרוני של איש הקשר בקבוצה. לאחר קבלת גישה לקבוצה, ניתן לצפות בקבוצת הבקשות, לעדכן את המידע עבור כל מועמד, להוסיף או להסיר מועמדים מהקבוצה, לשלם עבור כל הפונים בקבוצה וכן לבדוק את הסטטוס האישי של כל בקשה. לאחר הגשת התשלום, לא ניתן עוד לערוך את פרטי המבקש מלבד כתובת האימייל של המבקש ליצירת קשר וכתובת האירוח בארה"ב.

בדיקת המצב

הסטטוס של כל נוסע בקבוצה יוצג בלוח המחוונים של איש הקשר הקבוצתי. לכל אחד מחברי הקבוצה יהיה סטטוס שונה לאורך כל תקופת העיבוד של ESTA של 72 שעות. חלק מהבקשות יטופלו עם תגובה מהירה יותר מאחרות. CBP מייעץ שייתכן שיידרשו עד 72 שעות לעיבוד בקשה. בקשות שהן "בהמתנה" או "נסיעות לא מורשות" לא ישפיעו על החלטות ה-ESTA עבור חברים אחרים בקבוצה.

כמה בקשות אני יכול להגיש בתשלום בודד?

ניתן להגיש עד 50 בקשות בתשלום בודד.

האם אוכל להוסיף בקשות נוספות לאחר הגשת התשלום?

לא, לאחר תשלום של כל האפליקציות בקבוצה, לא תורשה להוסיף אפליקציות נוספות. עם זאת, אתה יכול ליצור קבוצה נוספת עבור בקשות נוספות או להגיש בקשות למטיילים בקבוצה שלך בנפרד. הגשת בקשות נוספות מחוץ לקבוצה המקורית לא תשפיע על החלטת CBP לגבי אישור או דחיית ESTA עבור נוסעים אלה.

מהם היתרונות בהגשת בקשות מרובות או קבוצתיות?

הגשת קבוצת בקשות מאפשרת לרכז הקבוצה לבצע תשלום בודד להגשת כל הבקשות בתוך הקבוצה, במקום הגשת תשלום עבור כל בקשה בנפרד.

האם חברי הקבוצה צריכים לנסוע יחד?

לא, כל עוד למטייל יש ESTA מאושרת הוא יכול לנסוע לארצות הברית ביבשה, באוויר או בים.

מה אם חלק מחברי הקבוצה מגיעים דרך היבשה?

נוסעים הנכנסים לארה"ב דרך היבשה דרך גבול קנדה או מקסיקו לא יצטרכו להגיש בקשה ל-ESTA. הם יידרשו להגיש טפסי I-94 /I-94W, במידת הצורך, בגבול ארה"ב.

סיכום

ניתן להגיש בקשות ESTA מרובות על ידי הוספת בקשות בנפרד או על ידי יצירת קבוצת בקשות. בכל מקרה, ניתן לנהל את הבקשות מרובות ולהגיש אותן בתשלום בודד.

אם אתה מחזיק בדרכון ממדינה לפטור ויזה כמו בריטניה, אירלנד, אוסטרליה, ניו זילנד או מדינה אחרת במערב אירופה, וברצונך לקבל ESTA למטרות תיירות, עסקים, רפואיות או מעבר, התחל עם הבקשה שלך עכשיו:

הגש בקשה ל-ESTA