בדוק את סטטוס ESTA
חדשות, מידע ועזרה של ESTA.

כיצד להגיש בקשה ל-ESTA

מְעוּדכָּן: ינו 21, 2024  | תגיות: מדריך יישומי ESTA, דרישות ESTA

רוצה ללמוד כיצד להגיש בקשה ל-ESTA? כדי להגיש בקשה ל-ESTA, על המועמדים לוודא שהם מוכנים על ידי תזמון של 15-20 דקות למילוי הטופס, איסוף המסמכים הדרושים והקצאת זמן לקריאה מוקדמת והבנת השאלות. להלן ריכזנו רשימה של איך להגיש בקשה ל-ESTA.

בקר בשאלות הנפוצות כדי ללמוד עוד או התחל את היישום שלך עכשיו.

הגש בקשה ל-ESTA

זְמַן

אפשר לפחות 15-20 דקות להשלמת כל בקשת ESTA. לדוגמה, אם אתה מגיש בקשה למשפחה בת ארבע נפשות, אפשר לפחות 60 דקות להשלמת הבקשה ולבדוק את המידע כדי לוודא שהמידע מדויק.

גישה יציבה לאינטרנט

זה אמור להיות ברור אך לעתים קרובות מועמדים מנסים להגיש בקשה באמצעות חיבור אינטרנט איטי או לא יציב. מומלץ למבקשי ESTA יש גישה לחיבורי Ethernet או Wi-Fi יציבים כדי למלא את הטופס ולהגיש את הבקשות שלהם. פסק זמן של יישום מתרחש לעתים קרובות ומשתמשים יצטרכו להתחיל יישום חדש בנסיבות כאלה.

דרכונים

דרכון אלקטרוני תקף ממדינה המשתתפת בו פטור ויזה נדרש כדי להגיש בקשה ל-ESTA. תצטרך להיות מוכר כאזרח במדינה של ויתור ויזה כדי להיות זכאי ל-ESTA. אם אתה אזרח של מספר מדינות , תצטרך לספק מידע מכל הדרכונים שלך.

מידע משפחתי

תתבקש למסור מידע על שמותיהם הפרטיים והמשפחה של הוריך. אם אין לך מידע זה, תוכל לספק "לא ידוע".

פרטי קשר לשעת חירום

תזדקק לשם, מספר טלפון וכתובת דוא"ל של אדם או ארגון שיהוו את איש הקשר שלך לשעת חירום, בתוך או מחוצה לה, שיקבל הודעה במקרה שאתה בתאונה.

פרטי איש קשר בארה"ב

תצטרך את השם, מספר הטלפון והכתובת של איש הקשר או הארגון שלך בארצות הברית. פרטי הכתובת מאומתים כדי להבטיח את דיוק הנתונים. עם זאת, אתה יכול לשים 'UNKNOWN' עבור שדות טקסט ו-'00000' עבור שדות מספר בטופס אם אין לך איש קשר בארה"ב.

פרטי כתובת בארה"ב

עליך לקבל את השם ופרטי ההתקשרות של המיקום בו תשהו במהלך ביקורך. מידע כתובת זה מאומת גם כדי להבטיח את דיוק הנתונים. עם זאת, אם עדיין אין לך מידע זה, תוכל לספק "UNKNOWN" עבור שדות טקסטואליים ו-"00000" עבור שדות מספריים.

פרטי העסקה

תזדקק לשם, כתובת ומספר טלפון של המעסיק שלך אם אתה מועסק כעת.

דוחות משטרה ורישום פלילי (לא חובה)

אם אי פעם נעצרת בגין פשע , עליך לבדוק את רישומי המשטרה שלך עבור היסטוריה פלילית חמורה קודמת אשר עשויה להשפיע על בקשת ה-ESTA שלך.

פרטי תשלום

יש מספר נבחר של אפשרויות תשלום זמינות עבור ESTA . ESTA תקבל כרטיסי אשראי או חיוב מ-MasterCard, VISA, American Express ו-Discover. אפשרויות תשלום אחרות כגון מזומן, העברה בנקאית, המחאה, PayPal או אחרות אינן מתקבלות כעת.

תקופת תשלום של 7 ימים

עליך לשלם עבור בקשת ESTA שלך בתוך 7 ימים מהגשה. אחרת, תוקף הבקשה שלך יפוג ולאחר מכן תצטרך להגיש בקשה מחדש.

יישומים קבוצתיים

ניתן להגיש ולשלם בו-זמנית עד 50 בקשות . אנשים באותה קבוצת יישומים אינם נדרשים לנסוע יחד, וכך גם המבקש הראשי.

אחזור הרשאות לפני ואחרי הגשת הבקשה

לאחר הגשת בקשה ל-ESTA, תוכל לבדוק את הבקשה שלך על ידי ביקור בבדיקת סטטוס ESTA וצפייה בסטטוס באופן מקוון. אם ה-ESTA שלך מאושר, אתה רשאי לנסוע לארצות הברית דרך האוויר, הים או היבשה. אם ה-ESTA שלך ממתין, אנא המתן 72 שעות ל- DHS לעבד את הבקשה שלך ולאחר מכן נסה לבדוק שוב את הסטטוס. אם ESTA שלך נדחתה, תצטרך להגיש בקשה לויזה לארה"ב. אם ה-ESTA שלך פג או לא נמצא, אנא בדוק שוב את המידע שסיפקת או הגש בקשה ל-ESTA אחר.

לבסוף, אם עשית טעות ב-ESTA שלך, תוכל ליצור קשר עם צוות העזרה של CBP ESTA דרך מרכז העזרה

כיצד להגיש בקשה ל-ESTA
כיצד להגיש בקשה ל-ESTA